Jesień Życia

To może być najlepszy czas w życiu każdego człowieka. Czas, który można przeznaczyć na rozwój osobisty, oddanie się swoim pasjom, pielęgnowanie więzi z bliskimi nam ludźmi.

 

Bądźmy Razem

Wspierajmy się! Dzielimy podobne doświadczenia i problemy. Spotykając się i działając razem, możemy lepiej dbać o siebie samych i siebie nawzajem.

 

Nadzieja

Lepsze jutro zaczyna się od nadziei i wiary, że może być lepiej. To prawda! Nikt nie musi być sam ze swoimi problemami i zmartwieniami. Dzieląc się nimi ze sobą, łatwiej nam razem iść przez życie.

1
1

 

Aktywność

Ruch to zdrowie! Dla lepszej kondycji fizycznej i psychicznej, warto być aktywnym w działaniu, niezależnie od daty w metryce. Chodzi przecież o to, żeby lepiej dbać o siebie!

 

Kolor życia

Najwięcej koloru do naszego życia wnoszą inni: rodzina, przyjaciele, sąsiedzi. Każdy ma swoją historię - warto podzielić się swoją i poznać historie innych ludzi. Tak wiele możemy się od siebie nauczyć!

 

Trzeci Wiek

Precz ze stereotypami - wiek to tylko liczba! Uczymy się przez całe życie. Raźniej jest rozwijać swoje zainteresowania i uczyć nowych rzeczy, gdy się ma towarzystwo osób, które wspierają się nawzajem w codziennych sprawach

1
1