Legionowski Uniwersytet Trzeciego WiekuLegionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku od 2006 roku zapewnia legionowskim seniorom dostęp do różnorodnej oferty edukacyjnej dopasowanej do ich potrzeb. Naszym celem jest także zapewnianie różnorodnych form wychowania fizycznego, dzięki czemu nasi słuchacze mogą jednocześnie dbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł. Ponadto dbamy również o rozwijanie pasji zdrowego współzawodnictwa u naszych podopiecznych poprzez klub szachowy. Obecnie w LUTW funkcjonują:

Prowadzimy również kursy:

obsługi komputera i korzystania z Internetu dla początkujących i średniozaawansowanych oraz

języka angielskiego dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Terminy poszczególnych zajęć znajdują się na stronie planu zajęć.

To tylko nasza standardowa oferta — poza nią zawsze poszukujemy nowych możliwości, by miło zaskoczyć naszych słuchaczy poprzez rozwijające wycieczki i ciekawe wydarzenia kulturalne. Każdy kolejny rok akademicki przynosi nowe niespodzianki!

Poza organizacją zajęć i niespodzianek, w naszym Uniwersytecie dbamy również o ducha akademickiej braci w starym dobrym stylu — wspieramy się i przyjaźnimy, nie tylko na zajęciach!
Jeśli chciałbyś zostać naszym słuchaczem i korzystać z naszej oferty edukacyjnej, skontaktuj się z nami! Pamiętaj: nigdy nie jest za późno na to, by nauczyć się czegoś nowego!

Chcemy informować o najnowszych wydarzeniach organizowanych przez Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Obiecujemy nie wysyłać niechcianych listów.


Aktualności

  • POWIATOWA SPARTAKIADA SENIORÓW

  • LEGIONOWSKIE SENIORALIA 2018/2019

  • Zaproszenie wykład prawny wrzesień 2018

    Z A P R O S Z E N I E   Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym NADZIEJA w Legionowie organizuje cykl comiesięcznych wykładów o tematyce prawnej . Tematyka wykładów będzie zależała od zapotrzebowania państwa na konkretne tematy i problemy z którymi się borykacie w codziennej rzeczywistości. Proponowane tematy proszę zgłaszać e-mailem na spp-nadzieja@wp.pl lub osobiście w siedzibie […]

  • Zaproszenie na Inauguracje Roku Akademickiego 2018/2019

      ZAPROSZENIE   Dyrektor i Zarząd Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 Uroczystość odbędzie się 27 września 2018r. (czwartek) o godz. 14.00 w Sali Widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo ul. Marsz. J. Piłsudskiego 41 w Legionowie     Program: – Otwarcie Uroczystości. – Wystąpienie Dyrektora LUTW – dr Romana Biskupskiego. […]