Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku od 2006 roku zapewnia legionowskim seniorom dostęp do różnorodnej oferty edukacyjnej dopasowanej do ich potrzeb. Naszym celem jest także zapewnianie różnorodnych form wychowania fizycznego, dzięki czemu nasi słuchacze mogą jednocześnie dbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł. Ponadto dbamy również o rozwijanie pasji zdrowego współzawodnictwa u naszych podopiecznych poprzez klub szachowy.

Spotkania w klubach:

pomagają rozwijać indywidualne zainteresowania.

To tylko nasza standardowa oferta — poza nią zawsze wyglądamy nowych okazji, by miło zaskoczyć naszych słuchaczy poprzez rozwijające wycieczki i ciekawe wydarzenia kulturalne. Każdy kolejny rok akademicki przynosi nowe niespodzianki!

Poza organizacją zajęć i niespodzianek, w naszym Uniwersytecie dbamy również o ducha akademickiej konfraterni w starym dobrym stylu — wspieramy się i przyjaźnimy, nie tylko na zajęciach!
Jeśli chciałbyś zostać naszym słuchaczem i korzystać z naszej oferty edukacyjnej, skontaktuj się z nami! Pamiętaj: nigdy nie jest za późno na to, by nauczyć się czegoś nowego!

  • Klub brydżowy Kier

    Klub brydżowy „Kier”

  • Inauguracja roku akademickiego na Legionowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

  • gimnastyka rehabilitacyjna

    Gimnastyka rehabilitacyjna

  • Zespół „Soprano“ w Domu Pomocy Społecznej „Kombatant“

  • Życzenia z okazji Dnia Seniora

[efb_feed fanpage_id=”undefined” type=”group” words_limit=”25″ post_limit=”7″ skin_id=”2263″ cache_unit=”1″ cache_duration=”days” load_more=”0″ links_new_tab=”1″ ]