Wakacyjny angielski dla seniorów na LUTW

Wakacyjny angielski

Podczas wakacji na Legionowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku będą się odbywać nowe zajęcia z języka angielskiego dla seniorów w formule „Rozumienie ze słuchu i mówienie”. Wakacyjny angielski dla seniorów odbywać się będzie w trzech grupach, na trzech poziomach zaawansowania: dla początkujących, średnio-zaawansowanych i dla zaawansowanych.

Kurs stacjonarny rozpoczął się w lipcu (5 lipca i 7 lipca odpowiednio), ale zawsze można do niego dołączyć.

Jego celem będzie motywowanie seniorów do mówienia, układania dialogów, ćwiczenia wymowy, poszerzania znajomości słownictwa i używania go w dialogach, odgrywanych scenkach. Lekcje na kursie prowadzone będą na podstawie sprawdzonych podręczników z nagraniami do słuchania, nagranymi przez doświadczonych lektorów, przystępnych w odbiorze, przydatnych w komunikacji.

Jest to dodatkowa oferta Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dla seniorów w zakresie nauczania języka angielskiego: zajęcia w trakcie roku akademickiego z języka angielskiego trwają na LUTW już od kilku lat.

Jesteśmy przekonani, ze nasze zajęcia sprawią, że seniorzy zdobędą umiejętności do komunikowania się podczas zagranicznych wakacji, będą mieli lepszy dostęp do informacji w języku angielskim, ułatwią im oglądanie oryginalnych filmów po angielsku, zrozumienie informacji radiowych i telewizyjnych w tym języku.

Osoby chętne na wakacyjny angielski dla seniorów zapraszamy w środy w godz. 9.30-11.00 i  11.30 – 13.00 oraz w piątki w godz. 11.30 – 13.00 w siedzibie Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na ul. Piłsudskiego 3, wejście od ul. Kopernika. Jest to bardzo wygodna lokalizacja także dla osób spoza Legionowa: znajduje się 100 metrów od dworca kolejowego PKP Legionowo.

Zapisy w recepcji codziennie w godzinach 9.00 – 13.00.

Ewa Lipińska

Z-ca dyr. LUTW


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Exit mobile version