Informacja dla Seniorów


Drodzy Seniorzy,

 

Bardzo za Wami tęsknimy, brakuje nam Waszej radości, uśmiechów, wspólnych rozmów, działań, miłego gwaru, który na co dzień towarzyszył naszym spotkaniom w LUTW.

 

Niespodziewany czas epidemii koronawirusa wkroczył w naszą rzeczywistość, popsuł plany i uziemnił nas wszystkich w domach. Nie poddajemy się, wciąż szukamy rozwiązań na ten trudny dla wszystkich czas. Wspólnie musimy przeciwstawić się zagrożeniom i przestrzegać wydawanych zaleceń. Mimo, iż dzieli nas odległość, pozostajecie w naszych sercach i myślach. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli nadrobić stracony czas. Podejmujemy też działania w kierunku nowej formy współpracy „na odległość”.

 

 

Nasi instruktorzy zajęć przygotowują się do wirtualnych szkoleń i warsztatów,
o czym będziemy informować na bieżąco. Prosimy jednak o cierpliwość, gdyż dla nas to również nowe wyzwanie.

Mamy nadzieję, że korzystacie z informacji, które zamieszczamy na www.lutw.net i facebooku Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Poza ważnymi informacjami bieżącymi, są tam propozycje aktywności ruchowej, do korzystania z których życzliwie zachęcamy. Pamiętajcie, każda forma ruchu to zdrowie. Atrakcyjne ćwiczenia znajdziecie też w specjalnie opracowanym przez profesjonalnych rehabilitantów programie Aktywny Senior w Domu, wystarczy skopiować i wejść w link: www.gazetasenior.pl/seniorze-cwicz-w-domu-to-proste-pomoze-ci-program-aktywny-senior-w-domu Organizatorami akcji są: Krajowa Izba Fizjoterapeutów i Ministerstwo Zdrowia.

 

Ogłoszony został konkurs na własną twórczość – wiersz optymistyczny na trudny czas pandemii; termin do 30 czerwca 2020 r. Przewidziane są trzy nagrody. Wkrótce pojawią się inne konkursy, w tym plastyczny, kulinarny, może także muzyczny i recytatorski, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będziemy też prowadzić wideokonferencje a w miarę potrzeby także indywidualne spotkania na skype czy messengerze.

Może Wy też macie ciekawe propozycje lub konkretne oczekiwania od nas?

 

Prosimy, piszcie: r_biskupski@wp.pl, gch5029@gmail.com lub

spp-nadzieja@wp.pl Tymczasem trzymajcie się zdrowo, pozdrawiamy i prosimy o stosowanie się do wydawanych zaleceń, a przede wszystkim #zostanwdomu

 

Do zobaczenia, mamy nadzieję, niebawem.
Pozdrawiamy.

W imieniu zarządu dr Roman Biskupski
i mgr Grażyna Chojnowska

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *