Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku od 2006 roku zapewnia legionowskim seniorom dostęp do różnorodnej oferty edukacyjnej dopasowanej do ich potrzeb. Naszym celem jest także zapewnianie różnorodnych form wychowania fizycznego, dzięki czemu nasi słuchacze mogą jednocześnie dbać zarówno o swoje ciało, jak i umysł. Ponadto dbamy również o rozwijanie pasji zdrowego współzawodnictwa u naszych podopiecznych poprzez klub szachowy.

Spotkania w klubach:

pomagają rozwijać indywidualne zainteresowania.

To tylko nasza standardowa oferta — poza nią zawsze wyglądamy nowych okazji, by miło zaskoczyć naszych słuchaczy poprzez rozwijające wycieczki i ciekawe wydarzenia kulturalne. Każdy kolejny rok akademicki przynosi nowe niespodzianki!

Poza organizacją zajęć i niespodzianek, w naszym Uniwersytecie dbamy również o ducha akademickiej konfraterni w starym dobrym stylu — wspieramy się i przyjaźnimy, nie tylko na zajęciach!
Jeśli chciałbyś zostać naszym słuchaczem i korzystać z naszej oferty edukacyjnej, skontaktuj się z nami! Pamiętaj: nigdy nie jest za późno na to, by nauczyć się czegoś nowego!

  • Wycieczka rowerowa LUTW kierunek Plaża Nieporęt

  • Kalwinizm

    Wykład otwarty: Kalwinizm

  • zakończenie roku Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

    Uroczyste zakończenie roku akademickiego 23/24

  • „Kobiety ze słynnych obrazów” wykład otwarty dr hab. Hanny Krajewskiej

  • Spotkanie Koła Diabetyków

[efb_feed fanpage_id=”undefined” type=”group” words_limit=”25″ post_limit=”7″ skin_id=”2263″ cache_unit=”1″ cache_duration=”days” load_more=”0″ links_new_tab=”1″ ]