Uroczyste zakończenie roku akademickiego 23/24

zakończenie roku Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku akademickiego Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Odbędzie się ono w Poczytalni 25 czerwca w czwartek o godzinie 10:30.
W programie:
„Wakacyjny dobrostan – jak o niego zadbać, jak z niego skorzystać” wykład Joanny Zielińskiej
Joanna Zielińska jest psychologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w służbach mundurowych. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnością psychologia kliniczna człowieka dorosłego. W pracy zajmowała się diagnozą, udzielaniem wsparcia psychologicznego oraz prowadzeniem szkoleń głównie z zakresu metod radzenia sobie ze stresem. Ważne jest dla niej zrozumienie potrzeb drugiego człowieka, umiejętność przyjmowania odmiennej perspektywy, możliwość odkrywania zasobów i pracy z ich wykorzystaniem.

„Ach jak przyjemnie” – koncert w wykonaniu Anny Marii Adamiak.
ANNA MARIA ADAMIAK – Śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka, pedagog, muzykoterapeutka.
Trudno jednoznacznie zakwalifikować jej wykonawstwo, śpiewa klasycznie – arie operowe , operetkowe ,musicale – świetna technika, duża skala, biegłość wykonawcza. Z drugiej strony , trudno poznać ten klasyczny głos gdy wykonuje repertuar lżejszy, rozrywkowy – piosenki z rep.np. Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Barbry Streisand. Doskonale odnajduje się w repertuarze piosenek retro – Ordonówna, Mankiewiczówna, Pola Negri.
Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Stale poszerzaj swój repertuar. Z łatwością porusza się w różnych stylach i gatunkach muzycznych.
Jest laureatką i finalistką wielu konkursów wokalnych, interpretacyjnych. Współpracuje z orkiestrami, zespołami, instrumentalistami, aktorami tak w kraju jak i za granicą.
W swoim repertuarze posiada utwory od baroku do współczesności.
W październiku 2014 roku, w Piwnicy pod Baranami, odbyła się premiera płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla niej przez Andrzeja Zaryckiego – kompozytora i kierownika muzycznego Ewy Demarczyk, od lat związanego z Piwnicą Pod Baranami.

zakończenie roku Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Anna Maria Adamiak "Ach jak przyjemnie" koncert dla Legionowskiego UTW
Anna Maria Adamiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *